Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Składy Orzekające

1. Składy osobowe:

 

Skład Nr 1

Alicja Nowosławska – Cwynar     – Przewodniczący

Janusz Mularz                                  – Członek

Waldemar Witalec                          – Członek

 

Skład Nr 2

Ryszard Kata                                    – Przewodniczący

Alicja Nowosławska – Cwynar     – Członek

Waldemar Witalec                          – Członek

 

Skład Nr 3

Waldemar Witalec                        – Przewodniczący

Maria Czarnik – Golesz                – Członek

Alicja Nowosławska – Cwynar     – Członek

 

Skład Nr 4

Janusz Mularz                               – Przewodniczący

Maria Czarnik – Golesz                – Członek

Alicja Nowosławska – Cwynar     – Członek

 

Skład Nr 5

Maria Czarnik – Golesz                – Przewodniczący

Janusz Mularz                               – Członek

Waldemar Witalec                         – Członek

 

Skład Nr 6

Edyta Gawrońska                         – Przewodniczący

Mariusz Hadel                               – Członek

Piotr Świątek                                 – Członek

 

Skład Nr 7

Mariusz Hadel                               – Przewodniczący

Sabina Szałankiewicz                  – Członek

Piotr Świątek                                 – Członek

 

Skład Nr 8

Piotr Świątek                                 – Przewodniczący

Edyta Gawrońska                         – Członek

Sabina Szałankiewicz                   – Członek

 

Skład Nr 9

Sabina Szałankiewicz                   – Przewodniczący

Edyta Gawrońska                         – Członek

Mariusz Hadel                               – Członek

 

Skład Nr 10

Krzysztof Wacek                           – Przewodniczący

Urszula Pisarska                           – Członek

Iwona Szymańska                        – Członek

 

Skład Nr 11

Urszula Pisarska                           – Przewodniczący

Agnieszka Trojnar                         – Członek

Krzysztof Wacek                           – Członek

 

Skład Nr 12

Iwona Szymańska                        – Przewodniczący

Agnieszka Trojnar                        – Członek

Krzysztof Wacek                           – Członek

 

Skład Nr 13

Agnieszka Trojnar                         – Przewodniczący

Urszula Pisarska                           – Członek

Iwona Szymańska                        – Członek

 

Skład Nr 14

Stanisław Biesiadecki                   – Przewodniczący

Jerzy Kos                                      – Członek

Mirosław Paczocha                      – Członek

 

Skład Nr 15

Jerzy Kos                                      – Przewodniczący

Stanisław Biesiadecki                   – Członek

Mirosław Paczocha                      – Członek

 

Skład Nr 16

Mirosław Paczocha                       – Przewodniczący

Stanisław Biesiadecki                   – Członek

Jerzy Kos                                         – Członek

 

2. Terytorialny zasięg działania:

 

Skład Nr 1.  Pani Alicja Nowosławska – Cwynar

 

Powiat strzyżowski

Gminy: Błażowa, Brzostek, Czarna, Dębica, Jeżowe, Jodłowa, Lubenia, Markowa, Trzebownisko, Tyczyn, Żyraków

Związek Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”

 

Skład Nr 2.  Pan Ryszard Kata

 

Powiat ropczycko-sędziszowski

Gminy: Cmolas, Dzikowiec, Krasne, Kolbuszowa, Kuryłówka, Niebylec

 

Skład Nr 3.  Pan Waldemar Witalec

 

Sejmik Województwa Podkarpackiego

Powiat dębicki

Gminy: Chmielnik, Miasto Dębica, Iwierzyce, Niwiska, Pilzno, Rakszawa, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Wielopole Skrzyńskie

Związek Komunalny (dębicki), Związek Gmin Doliny Wielopolki i Tuszymki z siedzibą w Ropczycach

 

Skład nr 4.  Pan Janusz Mularz

 

Powiat łańcucki, powiat rzeszowski

Gminy: Białobrzegi, Czarna, Głogów Małopolski, Miasto Łańcut, Łańcut, Ostrów, Miasto Rzeszów, Sokołów Małopolski, Raniżów, Żołynia

 

Skład nr 5.  Pani Maria Czarnik – Golesz

 

Powiat leżajski

Gminy: Boguchwała, Czudec, Grodzisko Dolne, Hyżne, Kamień, Miasto Leżajsk, Leżajsk, Nowa Sarzyna, Strzyżów, Świlcza

Związek Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego, Związek Międzygminny Ziemia Leżajska

 

Skład Nr 6.  Pani Edyta Gawrońska

 

Powiat jasielski, powiat sanocki

Gminy: Brzyska, Dębowiec, Miasto Jasło, Jasło, Jedlicze, Kołaczyce, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Skołyszyn, Tarnowiec

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki z siedzibą w Jaśle

 

Skład Nr 7.  Pan Mariusz Hadel

 

Powiat bieszczadzki, powiat leski

Gminy: Baligród, Cisna, Dukla, Krościenko Wyżne, Lesko, Lutowiska, Olszanica, Solina, Ustrzyki Dolne, Zagórz

Związek Bieszczadzkich Gmin Pogranicza z siedzibą w Ustrzykach Dolnych, Związek Gmin Bieszczadzkich z siedzibą w Lesku

 

Skład Nr 8.  Pan Piotr Świątek

 

Powiat brzozowski

Gminy: Besko, Brzozów, Domaradz, Dydnia, Frysztak, Haczów, Jasienica Rosielna, Jaśliska, Krempna, Miasto Krosno, Miasto Sanok, Sanok

 

Skład Nr 9.  Pani Sabina Szałankiewicz

 

Powiat krośnieński

Gminy: Bukowsko, Chorkówka, Czarna, Iwonicz-Zdrój, Komańcza, Korczyna, Miejsce Piastowe, Rymanów, Wiśniowa, Wojaszówka, Zarszyn

Powiatowo-Gminny Związek Komunikacyjny w Powiecie Jasielskim

 

Skład Nr 10.  Pan Krzysztof Wacek

 

Powiat jarosławski

Gminy: Chłopice, Dubiecko, Jarosław, Krasiczyn, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Miasto Radymno, Radymno, Rokietnica, Roźwienica

„Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl”

 

Skład Nr 11.  Pani Urszula Pisarska

 

Powiat przemyski

Gminy: Bircza, Krzywcza, Medyka, Narol, Nozdrzec, Orły, Miasto Przemyśl, Przemyśl, Stubno, Wiązownica, Żurawica

Związek powiatowo-gminny „Ziemia Lubaczowska”

 

Skład Nr 12.  Pani Iwona Szymańska

 

Powiat przeworski

Gminy: Adamówka, Gać, Jawornik Polski, Kańczuga, Miasto Przeworsk, Przeworsk, Sieniawa, Tryńcza, Tyrawa Wołoska, Zarzecze

Związek Gmin Ziemi Przeworskiej

 

Skład Nr 13.  Pani Agnieszka Trojnar

 

Powiat lubaczowski

Gminy: Cieszanów, Miasto Dynów, Dynów, Fredropol, Horyniec-Zdrój, Miasto Jarosław, Miasto Lubaczów, Lubaczów, Oleszyce, Stary Dzików, Wielkie Oczy

Związek Gmin Ziemi Lubaczowskiej

 

Skład Nr 14.  Pan Stanisław Biesiadecki

 

Powiat niżański, powiat stalowowolski

Gminy: Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Grębów, Nisko, Padew Narodowa, Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne, Zaleszany

„Międzygminny Związek Zaopatrzenia w Wodę Gmin Radomyśl Wielki i Wadowice Górne”

 

Skład Nr 15.  Pan Jerzy Kos

 

Powiat tarnobrzeski

Gminy: Baranów Sandomierski, Bojanów, Gorzyce, Jarocin, Krzeszów, Majdan Królewski, Nowa Dęba, Radomyśl nad Sanem, Rudnik nad Sanem, Tarnobrzeg, Ulanów, Zaklików

„Związek Gmin Dorzecza Łęgu”

 

Skład Nr 16.  Pan Mirosław Paczocha

 

Powiat mielecki, powiat kolbuszowski

Gminy: Harasiuki, Miasto Mielec, Mielec, Pysznica, Stalowa Wola

„Związek Gmin Dolnego Sanu”