Niedziela, 26 maj 2019 Imieniny: Filipa i Pauliny

Napisz do nas: sekretariat@rzeszow.rio.gov.pl


Działalność Regionalnej Izby Obrachunkowej w Rzeszowie

Działalność szkoleniowa


Szkolenie nt. Egzekucja podatkowa i należności - publicznoprawne w 2012 r.

Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie zaprasza w dniu 18 czerwca 2012 r. w godz. 9.30-14.30 na jednodniowe szkolenie nt: Egzekucja podatkowa i należności - publicznoprawne w 2012 r.

 

Zapisy na szkolenie: http://szkolenia.rzeszow.rio.gov.pl/szkolenie_detale.aspx?id=354

 

Szkolenie przeznaczone dla pracowników zajmujących sie dochodzeniem należności podatkowych i publicznoprawnych na rzecz gminy (skarbnicy i księgowi podatkowi oraz osoby zajmujące się wymiarem i windykacją podatków i należności niepodatkowych publicznoprawnych).

 

Szkolenie prowadzić będzie Pani Hanna Kmieciak praktyk i teoretyk w dziedzinie procedur podatkowych, kierownik Wydziału Podatków i Opłat Lokalnych Urzędu Miejskiego w Kórniku, wykładowca ośrodków szkoleniowych regionalnych izb obrachunkowych, autor książki „Podatki dla gmin i nie tylko”, „Windykacja podatków. Komentarz praktyczny”, „Zaświadczenia” oraz publikacji z dziedziny procedur podatkowych w „Finansach Komunalnych”, „Przeglądzie podatków lokalnych i finansów samorządowych” oraz biuletynów RIO.

 

Miejsce szkolenia –  Blue Diamond Hotel Wellness SPA Nowa Wieś 414 k/Rzeszowa  w sali konferencyjnej. Hotel położony jest przy granicy Rzeszowa przy drodze krajowej Nr 19 w kierunku  Lublina. Strona internetowa www.bluediamondhotel.pl

 

Koszt szkolenia – 160 zł od osoby (cena obejmuje: wykłady, materiały szkoleniowe,  lunch, serwis kawowy). Płatne na rachunek RIO w Rzeszowie Nr 24 1010 1528 0015 5722 3100 0000. Prosimy o dokonywanie wpłaty za udział  do dnia 14 czerwca 2012 r. celem wystawienia faktury – do odebrania osobistego podczas szkolenia. Dokonana wpłata jest jednocześnie potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu i nie podlega zwrotowi.

 

Prosimy o elektroniczne zapisywanie się na stronie internetowej szkolenia.rzeszow.rio.gov.pl do dnia 14 czerwca 2012 r. Ilość miejsc ograniczona. Na stronie tej znajduje się instrukcja rejestracji. W przypadku problemów z rejestracją informacje udzielane są pod nr tel. - 61 661 32 42 – Centrum Wspierania Administracji Pro Publico – Poznań, natomiast  inne informacje dotyczące szkoleń 17 85 900 46 – Danuta Grzebyk – st. specjalista WIAS RIO Rzeszów.

           

                                                                                              Zastępca Prezesa

                                                                                              mgr Anna Trałka
Pliki do pobrania:


RIO w Rzeszowie: rzeszow.rio.gov.pl   BIP: bip.rzeszow.rio.gov.pl   ESP: epuap.gov.pl